Poslední badmintonový turnaj v roce 2015

Poslední badmintonový turnaj v roce 2015

V neděli 20. 12. 2015 se na Kuklenské uskutečnil poslední badmintonový turnaj v tomto roce, který byl pojat jako vánoční. Nechybělo samozřejmě cukroví a dárečky pro jednotlivé účastníky. Hráčů se nakonec sešlo pouze 15, což bylo trošku zklamání, ale předvánoční shon a nakupování dárečků asi nedovolilo ostatním účastníkům dorazit.

Hned v prvním zápase se zranil velký favorit daného turnaje, Jarda Janošek, který se kvůli bolestem zad nemohl skoro vůbec pohnout. Je obdivuhodné co zmůže moderní medicína, když zázračná mastička a kvanta utišujících prostředků dokázaly téměř nemožné a Jarda i přes bolesti zvýtězil!!! Smekám!

Na druhém místě se umístil Kuba Jonszta a třetí místo po pěkném souboji získal Pavel Bělěhrad, který porazil Radka Salače. Všichni účastníci si zahráli hodně zápasů, po bojích ve skupinách následoval pavouk, ze kterého vypadnuvší v prvním kole bojovali ještě o vítězství v pavouku spodním.

Všem sportovcům přejeme poklidný konec roku a úspěšný vstup do roku 2016! Na některém z dalších turnajů, třeba již v neděli 31. 1. 2016 na Kuklenské na viděnou:)

 

 

Tento článek byl vytvořen 30.12.2015 v 12:13.