Report z badmintonového turnaja 1.2. v Brne na Kuklenské

V nedeľu 1.2.2015 sa uskutočnil prvý tohtoročný badmintonový turnaj ASPORTY CUP s hojnou účasťou 26 hráčov. Hralo sa v 2 kategóriách - začiatočníci a pokročilí. Zápasy sa hrali na 2 víťazné sety do 15.
Začiatočníci hrali v dvoch skupinách po 5 hráčov a následného pavúka. Víťazkou sa stala Zuzana Krčálová, ktorá vo finále porazila Tomáša Plachého. V súboji o 3. miesto vyhrala Monika Melicharová nad Liborom Honzákom a odniesla si tak bronzovú medailu.
V turnaji pokročilých hralo 16 hráčov v štvorčlenných skupinách s následným play off a pavúkom útechy. Celkové prvenstvo získal Nguyen, Khac tuan, keď si vo finále poradil s Jaroslavom Janoškom. Na treťom mieste sa umiestnil Dam, Van doanh, ktorý v súboji o bronz porazil zranením zužovaného Jakuba Ondrouška.
Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší turnaj, ktorý sa uskutoční v nedeľu 15.3. 2015 opäť v Sportcentre Kuklenská 46 v Brne.
Prihlasovať sa môžte buď na www.asporty.cz v sekcii badminton, mailom na petopernis@gmail.com alebo na čísle 775316850 (Peter Perniš).

Tento článek byl vytvořen 16.2.2015 v 2:02.