Správa z badmintonového turnaja 15.3.2015 na Kuklenské v Brne

V nedeľu 15.3.2015 sa za hojnej účasti (27 hráčiek a hráčov) uskutočnil ďalší vydarený turnaj ASPORTY.cz CUP. Hralo sa klasicky v dvoch výkonnostných kategóriách, pokročilí - "A" a začiatočníci "B". V áčku hralo 11 hráčov v 2 základných skupinách po 5, resp. 6 účastíkov, na 1 víťazný set do 21b.  Do play off postúpili z každej skupiny štyria najlepší, zvyšok si zahral zápasy o umiestnenie. V play off sa najviac darilo Pavlovi Hendrychovi, ktorý turnajom prešiel bez prehry a bral tak zlato, keď vo finále porazil Luba Jankoviča ktorý na turnaj prišiel zpoza hraníc, zo Skalice. V súboji o 3. miesto ťahal opäť za kratší koniec Marek Hrůza, špecialista na štvrté miesta, keď podľahol Jaroslavovi Janošekovi.
 V béčku sa hralo v 4 skupinách po 4 hráčov, na 2 víťazné sety do 15b. Do pavúka o víťazstvo postúpili z každej skupiny dvaja najlepší, takisto do pavúka o umiestnenie postúpili hráči, ktorí sa v skupine umiestnili na 3. a 4. mieste, takže sa vytvorili 2 pavúky po 8 účastníkov. Celkovým víťazom béčka sa stal po dramatickom finále Michal Slezák, striebro bral, rovnako ako na poslednom turnaji, Tomáš Plachý. Na 3. mieste sa po zápase s Martinom Pospíšilom umiestnila Zuzana Krčálová.
Hráči, ktorí sa v jednotlivých kategóriách umiestnili na prvých troch miesta dostali okrem medailí aj poukážky v hodnotách 400, 200 a 100 Kč na nákup u našeho partnera - v Sportobchode.
Všetkým hráčom ďakujeme za účasť a tešíme sa na ďalší turnaj.

Tento článek byl vytvořen 18.3.2015 v 11:47.